Peminat Setia

Thursday, August 15, 2013

Kabut!! Ribut!!

Kabut..
Ribut..
Apa nak jadi..
Yang betul salah..
Yang salah betul..
Dunia dah terbalik..
Agama dipermain..
Maruah dipertaruh..
Bangsa dipijak..
Wanita ditindas..
Lelaki mengganas..

Kabut...
Ribut..
Yang sana mengata..
Yang sini mendengar..
Yang sana dapat dosa..
Yang sini boleh masuk neraka..
Yang sana bijak sana..
Yang sini tiada apa..
Yang sana kaya..
Yang sini merana..

Kabut..
Ribut..
Dunia sekarang..
Dunia akan datang??

1 comment:

zulhilmi tempoyak said...

hmmm... serabut.. hehehe

Random Quote GBS